Türkiyenin En büyük ALACAKARANLIK fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN güzel Edward fan club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

hadi bir kompozisyon yarışması yapalım

YazarMesaj
başak

Rep : 0

hadi bir kompozisyon yarışması yapalım Empty
MesajKonu: hadi bir kompozisyon yarışması yapalım   hadi bir kompozisyon yarışması yapalım I_icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 12:21 am

Bu foruma kayıtlı son kitap olduğu için buraya yazabiliriz başlıyorum

Herşey arkadaşımın yaptığı bir şakayla başladı...Arkadaşım ne buluyorsun şu Türk dizilerinde...Klasik Türk dizileri işte,dedi...Bırak şunları ben kitabını okudum,yakında simemalarda...Alacakaranlık,dedi...Bende bırak şu yabancıları sende hiç dizi izlemiosun dedim...Sonra izleyeyim dedim...Ve o bölümün ilk sahnesinden beri Edawrdın bir hayranı olmak kaçınılmaz bir gereklilikti...Onun Bellayı arabadan kurtardıktan sonra,Bellanın Edwardın vampir olmasına,Edwardın Bellayı terk etmesine,evlenmelerine,çocuklarının olmasına kadar bütün sahneleri etkileyiciydi...Herkes Edwarda bakıyor,Jacobu sıkıcılıkla izliyor...Bellaya tuhaf bakıyor..Alice seviyor...Hep böyle gidiiyordu...Zaman geçti son damlasına kadar...Ve evet geldi,son bölümü...İzlemeye doyamayacağımız film bitiyordu...Ne yapacaktık,Edward adını duymayacakmıydık...Evet geldi...Kaçınılmaz olan bir film daha bitiyor...Hiçbitmesin diye günlerdir dua ettiğimiz film geride mi kalıyor?Hayır olamaz...O mükemmel insanın (Edwardın)vampirliğini saklamasından itibaren çocuğunu ve bellayı vampire dönüştürmesine kadar herşey öylesine etkileyiciydi ki...Süperdii...Herşey ne kadarda güzeldi..Ama kaçınılmaz son geldi,artıkk...Ne olacak bu halimiz...Bitiyor ne yapacağız şimdiii...
Çok güzel olan film böyle bitemez...Olamaz!..

hadi bir kompozisyon yarışması yapalım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Logo yarışması
» Edwardlı takım yarışması
» AYIN ÜYESİ YARIŞMASI